Fethibey Mahallesi, Yeni Sanayi Caddesi No: 63

0 534 275 32 05

Menü Detay

BALIKESİR LOKMA

 Balıkesir son zamanlarda hızla büyüyen dinamik ve hareketli bir İl ,   hem marmara denizine olan sınırı hemde ege denizine sınırları sayesinde yaz turiz yoğunluğu ,öğrenci yoğunluğu, asker yoğunluğu, alış- veriş merkezleri  gibi bir çok neden bulunmaktadır.. Tabi böylesine yoğun bir yerleşim potansiyeline olan ilimizde lokma yaptırmak isteyen lerin, BURGÜL LOKMA firması arayan insanların da sayısında artış olmaktadır.

İlimizin insanı örf ve adet kültürlerine bağlıdır. Cenazesi olduğunda lokma döktürür. Düğünde, nişanda, sünnette, askerden dönüşte, askere gidişte, iş yeri açarken de lokma dağıttırır veya kaza bela atlattığında dahi hayır duası almak, şükür etmek için de lokma döktürür. Balıkesir de lokma döktürmek sanıldığından daha fazla bir yoğunluk taşımaktadır.

Ne sebeble olursa olsun, niyetiniz de olan lokma dökümünü gerçekleştirmek için, Balıkesirlokma firması arıyor iseniz, .Firmamız gıda üretim belgelerini ve işletme oda kayıt belgelerine sahiptir.Aynı xamanda bu sektörde 20 yıllık tecrübesi ile hizmetinizde dir. 

...